Opublikowano

Gmina Boguty-Pianki zaprasza na spotkanie pt. "Ludzie ludziom zgotowali ten los..."

Gmina Boguty-Pianki oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców z terenu gminy do wzięcia udziału w s
Fot. Urząd Gminy w Bogutach-Piankach

Gmina Boguty-Pianki oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców z terenu gminy do wzięcia udziału w spotkaniu, które zostanie poświęcone wywózkom rodzin na Sybir.

W czwartek 9 lutego o godz. 11.30 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach odbędzie się spotkanie pt. "Ludzie ludziom zgotowali ten los...", poświęcone rodzinom z gminy Boguty-Pianki, które zostały wywiezione na Sybir. W programie wydarzenia przewidziano m.in.:

  • wykład historyczny pt. "Deportacje Polaków w głąb Związku Sowieckiego" autorstwa Przemysława Wasilewskiego,

  • montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Bogutach-Piankach i zespołu Żurawiacy,

  • wystawa pt. "Wielkie deportacje i drogi wyjścia z sowieckiego piekła: A myśmy szli i szli - niepokonani", której organizatorem jest Muzeum Pamięci Sybiru.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz