W Starej Ruskołęce odbędzie się II otwarty turniej "Królewskie Szachy". Nie zwlekaj i już teraz zgłoś swoją chęć udziału!
Wszyscy miłośnicy szachów są zaproszeni na II otwarty turniej "Królewskie Szachy" w Szkole Podstawowej w Starej Ruskołęce, który odbędzie się w niedzielę 26 marca o godzinie 10.00. Turniej jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, bez wpisowego, co oznacza, że każdy może wziąć w nim udział. Organizatorzy przyjmują zapisy do wtorku 21 marca do godziny 20:00. Rejestracja odbywa się poprzez e-mail: sp.stararuskoleka@wp.pl lub esobocinska@interia.pl.
Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim, co oznacza, że każdy uczestnik zagra z taką samą liczbą przeciwników o podobnym poziomie umiejętności. System szwajcarski jest jednym z najczęściej stosowanych w turniejach szachowych, ponieważ pozwala na wyłonienie zwycięzcy bez konieczności rozgrywania meczów eliminacyjnych. W turnieju zostaną rozegrane 7 rund, a tempo gry wynosić będzie 10 minut + 5 sekund na każde posunięcie.
![W Starej Ruskołęce odbędzie się II otwarty turniej "Królewskie Szachy". Nie zwlekaj i już teraz zgłoś swoją chęć udziału!
[foto]33584[](https://www.ostrowmaz24.pl/uploads/artykuly/2023/03/turniej-krolewskie-szachy-fot-urzad-gminy-andrzejewo-jpg_6414687a10557-big.webp)
💬 Komentarze (0)