W niedzielę 20 sierpnia w Ostrowi Mazowieckiej odbył się turniej piłki nożnej OstroVit CUP 2023. Cieszył się on dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony kibiców jak i uczestników.
Turniej był podzielony na dwie kategorie wiekowe: rocznik 2013-2014 oraz rocznik 2016-2017. W każdej kategorii rozgrywane były mecze systemem pucharowym.
Młody wiek zdecydowanie działał na korzyść zawodników, gdyż grali z szybkością i zwinnością. Trenerzy czuwali cały czas nad swoimi podopiecznymi, dając im rady i wskazówki, lecz także dbali o konsekwentne rozegranie meczy. Dookoła stadionu zebrali byli również rodzice małych sportowców, którzy z uciechą patrzyli na grę swoich dzieci.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale oraz dyplomy. Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii zostali wyróżnieni indywidualnymi nagrodami.
Turniej był wielkim sukcesem młodych piłkarzy. Pokazali oni, że mają duże umiejętności i talent. Turniej był również doskonałą okazją do integracji i wymiany doświadczeń między zawodnikami z różnych klubów.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.