Opublikowano

Klara Kocińska wśród najlepszych!

Zawodniczka Legii Soccer Schools Warszawa została powołana na konsultację szkoleniową kadry U-15 dziewcząt Mazowieckiego Związku Piłki Nożn

Zawodniczka Legii Soccer Schools Warszawa została powołana na konsultację szkoleniową kadry U-15 dziewcząt Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zgrupowanie odbędzie się 22 października w Warszawie. 

Wśród 40 najzdolniejszych piłkarek z Mazowsza znalazła się Klara Kocińska, która zaczynała grać w piłkę w wieku sześciu lat. Występowała w Kosovii Kosów Lacki. W 2019 roku jako jedyna ośmiolatka awansowała do finału Diamentów Mazowsza. Została zauważona i pozyskana przez Legię. Dwa lata temy przeszła do MUKS-u Praga Warszawa, zaś od tego roku grał w ekipie ze stolicy.

Kocińska to utalentowana obrończyni. Jest regularnie powoływana do kadry Mazowsza. Kilkukrotnie była doceniana podczas różnych turniejów. Jej tata Daniel był założycielem GKS-u Andrzejewo, prezesem tego klubu, trenerem. 

Wielkie gratulacje!

 

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz