Mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej muszą przygotować się na planowane przerwy w dostawie wody.
Dzisiaj 15 stycznia 2025 roku, mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej muszą liczyć się z przerwami w dostawie wody, spowodowanymi pracami konserwacyjnymi na sieci wodociągowej.
Planowane przerwy w dostawie wody:
W godzinach 8.00 - 15.00 w budynkach przy ulicach:
-
Broniewskiego,
-
Fryczego,
-
Pl Waryńskiego,
-
Olszynowa,
-
Łąkowa,
-
Kacza,
-
Staszica,
-
Parkowa.
W godzinach 10.00 - 15.00 w budynkach przy ulicach:
-
Ułanów,
-
Kawaleryjska,
-
Kadetów.
Dodatkowo mogą wystąpić krótkotrwałe zakłócenia w dostawie wody na ulicach przylegających do wymienionych lokalizacji. Mieszkańcy proszeni są o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z niedogodnościami. Wszelkie pytania dotyczące przerw można kierować pod numer telefonu: 29 645 73 30.
Organizatorzy prac dziękują za zrozumienie i zapewniają, że działania są niezbędne dla poprawy funkcjonowania sieci wodociągowej.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.