Opublikowano

Ostrovia. Kraszewska: Chcemy wskoczyć na sam szczyt

W niedzielę o godz. 15:30 piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka rozpoczną walkę o ligowe punkty.
[foto]41435[/foto]
Na inaugurację Michała K

W niedzielę o godz. 15:30 piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka rozpoczną walkę o ligowe punkty.

Na inaugurację Michała Kacprzaka zmierzą się na wyjeździe z Zamłyniem Radom. Nasze będą chciały wziąć rewanż za jesienną porażkę 1:3.

Na półmetku rozgrywek Ostrovia ma drugie miejsce. Nasz zespół traci osiem punktów do AKS-u SMS Łódź oraz ma trzy "oczka" przewagi nad Legią Soccer Schools Warszawa oraz cztery nad: Polinią Warszawa i Zamłyniem Radom.

Na spóźniony prezent urodziny liczy Emilia Kraszewska. - Trzy punkty byłyby idealnym podarunkiem. Wraz z zespołem jedziemy po zwycięstwo. Jesteśmy mocną ekipą i zawsze walczymy do końca - mówi.

Najskuteczniejsza zawodniczka Ostrovii liczy, że ekipa będzie spisywała się co najmniej tak jak w pierwszej rundzie. - Chcemy wywalczyć jak największą ilość punktów i utrzymać się na tym miejscu, co jesteśmy w tabeli. Oczywiście, chcemy wskoczyć na szczyt tabeli - dodaje autorka dziesięciu goli w pierwszej części rozgrywek.

 

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz