Opublikowano

Dyskutowali o bezpieczeństwie w szkołach (zdjęcia)

Konferencję "Bezpieczeństwo w szkole, a zagrożenia w środowisku lokalnym" zorganizowano w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce.

K

Konferencję "Bezpieczeństwo w szkole, a zagrożenia w środowisku lokalnym" zorganizowano w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce.

Konferencja odbyła się w czwartek 14 listopada. Wzięła udział zastępca burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Danuta Janusz oraz m. in. mazowiecki kurator oświaty Karol Semik, starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, a także dyrektorzy szkół i nauczyciele.

Podczas spotkania poruszano tematy związane z przeciwdziałaniem narkomanii na poziomie lokalnym oraz profilaktyką zintegrowaną w przeciwdziałaniu ryzykownym zachowaniom dzieci i młodzieży.


Uczestnicy wysłuchali również prelekcji pt. "Dlaczego młodzi ludzie sięgają po alkohol - przegląd czynników chroniących i czynników ryzyka, jako wskazówka do działań profilaktycznych".

Organizatorami byli Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

Zobacz zdjęcia:
Dyskutowali o bezpieczeństwie w szkołach (14.11.2013)

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz