Opublikowano

Ostrovia świętuje Dzień Dziecka

1 czerwca na boisku Orlik przy ul. Widnichowskiej 4 w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Dziecka, organizowane

1 czerwca na boisku Orlik przy ul. Widnichowskiej 4 w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Dziecka, organizowane przez zarząd Ostrovii Ostrów Mazowiecka wraz z trenerami.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15:00. Organizatorzy przygotowali dla młodych zawodniczek i zawodników wiele atrakcji, które zapewnią niezapomniane wspomnienia i wspólną integrację całego sportowego środowiska.

W programie przewidziano m.in. podsumowanie sportowego półrocza, uroczyste wręczenie upominków, a także szereg gier, konkursów i zabaw. Dzieci będą mogły wyszaleć się na dmuchańcach, wziąć udział w turnieju piłkarskim oraz spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowych.

Nie zabraknie również strefy gastronomicznej. Na uczestników czekać będą grillowane przysmaki, słodkie przekąski oraz chłodne napoje.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz