Opublikowano

III Ostrowski Konkurs Piosenki Dziecięcej

Najmłodszych wokalistów zapraszamy do wzięcia udziału w III   Ostrowskim Konkursie Piosenki Dziecięcej "Piosenka dla Babci i Dziadka".
Organizator

Najmłodszych wokalistów zapraszamy do wzięcia udziału w III Ostrowskim Konkursie Piosenki Dziecięcej "Piosenka dla Babci i Dziadka".

Organizatorem konkursu jest Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, a jego celem jest m. in. rozwijanie zdolności wokalnych najmłodszych oraz popularyzacja kultury muzycznej wśród dzieci.


Konkurs odbędzie się w piątek 29 listopada o godz. 10.00 w sali kina "Ostrovia" w trzech kategoriach wiekowych: 3 - 4 lata, 5 - 6 lat oraz 7 - 9 lat. Jury wyłoni i nagrodzi laureatów w każdej kategorii wiekowej, a najlepsi będą mieli okazję zaprezentować się w specjalnym koncercie zorganizowanym w styczniu przyszłego roku z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie jednego utworu z repertuaru adekwatnego do wieku uczestnika oraz wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres Miejskiego Domu Kultury do 21 listopada 2013 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu zawarte są w regulaminie konkursu. Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać poniej. Dodatkowych informacji udziela instruktor Urszula Równa.

Do pobrania:
- Regulamin III Ostrowskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej "Piosenka dla Babci i Dziadka",
- Karta zgłoszenia na III Ostrowski Konkurs Piosenki Dziecięcej "Piosenka dla Babci i Dziadka".

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz