Opublikowano

Artur Wnuk nadal dyrektorem SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej

Po przeprowadzeniu procedury konkursowej, Artur Wnuk został ponownie powołany na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakład?
Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

Po przeprowadzeniu procedury konkursowej, Artur Wnuk został ponownie powołany na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Umowa została podpisana we wtorek 5 sierpnia w Starostwie Powiatowym przez Starostę Ostrowskiego Jerzego Bauera i obowiązywać będzie przez kolejne sześć lat. Decyzja o przedłużeniu współpracy to wyraz zaufania do dotychczasowej pracy dyrektora oraz kontynuacja kierunku rozwoju ostrowskiej opieki zdrowotnej.

W najbliższych latach placówkę czekają kolejne wyzwania związane z modernizacją, poprawą dostępności świadczeń i dalszym wzmacnianiem jakości usług medycznych.

💬 Komentarze (1)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (1)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz