W sali konferencyjnej ostrowskiego Ratusza w poniedziałek 2 grudnia odbyło się spotkanie przedstawicieli UKS Boxing Team, organizatora sobotniego VII Niepodległościowego Turnieju Bokserskiego o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka z Władysławem Krzyżanowskim.
- Dziękujemy za pomoc i wsparcie w organizacji VII edycji naszego Turnieju - wręczając puchar zwraca się do burmistrza trener Kazimierz Jutrzenka. - Niech ten podarunek będzie wyrazem naszej ogromnej wdzięczności - dodaje trener.
Na hali MOSiR przy ul. Trębickiego w sobotę 30 listopada odbył się VII Niepodległościowy Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka. W turnieju wzięło udział 21 zawodników i 2 zawodniczki z 6 klubów sportowych z okręgu mazowieckiego i podlaskiego. Wśród działaczy sportowych spotkać można było dwóch olimpijczyków - Pawła Skrzecza i Kazimierza Szczerbę.
Przedstawiciele UKS Boxing Team, prezes Henryk Falbowski i trener Kazimierz Jutrzenka podziękowali również dyrektorowi MOSiR Waldemarowi Konarzewskiemu, który użyczył hali na czas Turnieju. - Bez uprzejmości władz samorządowych nie udałoby się nam zorganizować tak dużej imprezy - podsumowuje trener bokserów. Burmistrz Władysław Krzyżanowski pogratulował organizacji i życzył klubowi dalszych sukcesów.
Zobacz zdjęcia:
UKS Boxing Team w Ratuszu (02.12.2013)


💬 Komentarze (3)