Opublikowano

Wystawa przedszkolaków w MDK (zdjęcia)

W MDK 14 grudnia odbyło się otwarcie wystawy prac przedszkolaków na Konkurs  „Najciekawsza ozdoba choinkowa” organizowany przez Klub Ko

W MDK 14 grudnia odbyło się otwarcie wystawy prac przedszkolaków na konkurs "Najciekawsza ozdoba choinkowa" organizowany przez Klub Kolorowej Nitki.

Wśród prac przeważały bombki i aniołki. W konkursie wzięły udział pięcio i sześciolatkowie. Najlepsze prace z poszczególnych grup trafiły na wystawę w MDK, gdzie będzie można je podziwiać do końca roku. 


Komisja powoła z Klubu Kolorowej Nitki Miejskiego Domu Kultury przy ocenie brała pod uwagę staranność, pomysłowość, wrażenia artystyczne i nawiązanie do tradycji. Konkurs ma na celu przybliżenie dzieciom tradycji bożonarodzeniowych, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni oraz prezentację talentów.

Zobacz zdjęcia:
Wystawa przedszkolaków w MDK

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz