MKS Małkinia kontynuuje zimowe przygotowania i dopisuje do planu kolejny mecz kontrolny. Tym razem rywalem będzie II drużyna Narwi Ostrołęka, czyli zespół występujący w lidze okręgowej Ciechanów-Ostrołęka. Zapowiada się solidny sprawdzian, bo gospodarze lubią grać intensywnie, a takie granie dobrze weryfikuje ustawienie i organizację w defensywie.
Fot. Facebook / MKS Małkinia
Spotkanie zaplanowano na niedzielę, 22 lutego 2026 roku o godz. 12:00. Mecz odbędzie się w Ostrołęce przy ul. Witosa 1. Prognozy mówią o temperaturze bliskiej zera i możliwych opadach, ale na tym etapie przygotowań ważniejsze od komfortu jest złapanie rytmu, minut w nogach i sprawdzenie rozwiązań, które mają zaprocentować wiosną.
Dla Małkini to kolejny krok w budowaniu formy przed rundą rewanżową - mecz, w którym liczyć się będzie przede wszystkim praca w pressingu, szybka reakcja po stracie i to, jak zespół poradzi sobie w warunkach, które często potrafią "zabrać" finezję, a zostawić samą piłkarską prawdę. Kibice mogą więc liczyć na twarde, konkretne granie i dużo pojedynków.
Sparing
Narew II Ostrołęka - MKS Małkinia
Niedziela, 22.02.2026, godz. 12:00
Ostrołęka, ul, Witosa 1

💬 Komentarze (0)