Opublikowano

Zatrzymali go za prędkość w Małkini. Szybko wyszło na jaw, że to dopiero początek problemów

W środę 8 lipca przed południem ostrowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego patrolowali teren Małkini Górnej. Na ulicy Ostrowskiej zatrzy
Zdjęcie ilustracyjne

W środę 8 lipca przed południem ostrowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego patrolowali teren Małkini Górnej. Na ulicy Ostrowskiej zatrzymali do kontroli kierowcę mitsubishi, który przekroczył dozwoloną prędkość.

Mężczyzna jechał 109 km na godz. w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 90 km na godz. Za to wykroczenie 42-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego został ukarany mandatem.

-  Jednak to nie wszystkie wykroczenia jakie popełnił 42-latek z powiatu ostrowskiego. W trakcie weryfikacji danych w Centralnej Ewidencji Kierowców policjanci otrzymali informacje o braku uprawnień  - przekazała asp. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa KPP Ostrów Mazowiecka. 

Sprawa przekroczenia prędkości zakończyła się mandatem, ale jazda bez uprawnień będzie miała dalszy ciąg. O konsekwencjach wobec 42-latka zdecyduje sąd.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz