Opublikowano

Koncert Bezwianka (zdjęcia, wideo)

Na niedzielne popołudnie 23 lutego Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprosił na koncert Zespołu Pieśni i Tańca Bezwianka.

Zespół dzia

Na niedzielne popołudnie 23 lutego Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprosił na koncert Zespołu Pieśni i Tańca Bezwianka.

Zespół działający przy MDK, w ubiegłym roku obchodził swoje dziesięciolecie. Z tej okazji w Klubie Garnizonowym w Komorowie odbył się uroczysty koncert jubileuszowy, na którym został zaprezentowany niemalże cały dorobek zespołu. Niedzielny występ zawierał fragment koncertu jubileuszowego. Tancerze zaprezentowali suitę kurpiowską, wesele żydowskie, kujawiaka i tańce starej Warszawy.


Oprócz Zespołu Bezwianka wystąpili Arkadiusz Kawalec, Mateusz Kawalec, Janusz Spaulenok, Waldemar Jaszczak i Remigiusz Danelczyk. Koncert przyciągnął bardzo dużą publiczność. Wśród gości był również Władysław Krzyżanowski - Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka.

Zobacz zdjęcia:
Koncert Bezwianka w MDK (23.02.2014)

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz