Opublikowano

Koncert Gotza inaugurował nowy rok MDK (zdjęcia)

Poniedziałkowy koncert "Jeszcze zdążę wam zaśpiewać..." Artura Gotza stał się okazją do inauguracji nowego roku kulturalnego w naszym mieście.

-

Poniedziałkowy koncert "Jeszcze zdążę wam zaśpiewać..." Artura Gotza stał się okazją do inauguracji nowego roku kulturalnego w naszym mieście.

- Ten wieczór inauguruje rok pracy kulturalnej - mówi Hanna Sasinowska z Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. - Świętować też będziemy Międzynarodowy Dzień Muzyki. Chcemy, by w domu kultury było państwu przyjemnie, żebyście do nas chętnie przychodzi - dodaje.

W sali widowiskowej ostrowskiego kina zebrali się miłośnicy poezji śpiewanej. Artur Gotz, urodzony w Krakowie aktor młodego pokolenia, a także wokalista, absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie, zaprezentował się ostrowskiej widowni w recitalu piosenki aktorskiej i kabaretowej.

Akompaniowali mu między innymi Sebastian Ziomek na instrumentach perkusyjnych i Dariusz Igielski na akordeonie i instrumentach klawiszowych.

Muzycy zaprezentowali koncert łączący nastrojową poezję z elementami komizmu. Gotz zaśpiewał piosenki m. in. Bułata Okudżawy, Zygmunta Koniecznego, Agnieszki Osieckiej, Michała Zabłockiego, Leszka Długosza do tekstów Andrzeja Bursy oraz z Kabaretu Starszych Panów.

Koncert odbył się w poniedziałek 6 października.

Zobacz zdjęcia:
Koncert Gotza inaugurował nowy rok kulturalny (06.10.2014)

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz