Na cotygodniowych wykładach Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającym przy Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej po raz kolejny spotkali się ostrowscy studenci.
Dodatkową atrakcją dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku był występ młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.
Tym razem wykład dotyczył mowy ciała i tego, co można z niego wyczytać, a prowadziła go dr Ilona Gołębiewska z Uniwersytetu Warszawskiego.
- Dowiemy się dzisiaj, co można wyczytać z zachowania innych osób. Czy jest to w ogóle możliwe? Czy warto się tego podejmować? Czy raczej nie? A jeżeli tak, to na co zwracamy uwagę i jakie są podstawowe sygnały, które nasza mowa ciała przekazuje - wyjaśnia dr Ilona Gołębiewska.
Wykład odbył się w poniedziałek 16 lutego w sali widowiskowej ostrowskiego kina.
Zobacz zdjęcia:
Studenci poznawali mowę ciała (16.02.2015)
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.