Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe

Rzuczkowski ponownie na podium (zdjęcia)

Ostrowianin wziął udział w finale cyklu Elemental Tri Series w Białymstoku. W niedzielę 23 sierpnia zawodnicy rywalizowali na dystansie sprinterskim z draftingiem oraz olimpijskim w formule non-drafting.

27082015rzuczkowski_bialystok2_27_08_15

Mimo końcówki sezonu, po ponad trzech miesiącach wyczerpujących startów, w zawodach brało udział około 400 zawodników i zawodniczek.

Na dystansie sprinterskim rywalizował Kacper Rzuczkowski, reprezentant Ostrowi Mazowieckiej. Ukończył wyścig na bardzo wysokiej dziewiątej pozycji, a w swojej juniorskiej kategorii zajął drugie miejsce.

Ostatecznie w klasyfikacji generalnej cyklu Elemental Tri Series (Olsztyn, Strawczyn, Białystok) zajął drugi stopień na podium.