Dwie kobiety podróżujące volkswagenem polo zginęły w czołowym zderzeniu z ciężarówką. Do tragedii doszło koło Czerwina po godz. 13.00. Osobowe auto z impetem uderzyło w przód tira. Elementy rozbitego pojazdu porozrzucane były w promieniu kilkudziesięciu metrów.
To jednak nieoficjalne informacje. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają ostrołęccy policjanci pod nadzorem prokuratora.
Nawierzchnia drogi była śliska i mokra z powodu padającego deszczu. Ciała ofiar były zakleszczone w pojeździe a dostęp do nich utrudniony. Na pomoc niestety było już za późno. Kobiety podróżowały same. Samochód dodatkowo obciążony był bagażami.
- W wypadku zginęły dwie kobiety podróżujące volkswagenem polo. Kierująca autem to 56-letnia mieszkanka województwa łódzkiego - mówi st. asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.
Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 17.00. Okoliczności wypadku są jeszcze nieznane. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wytyczyli objazdy.
Zobacz zdjęcia:
Tragiczny wypadek pod Czerwinem (26.09.2015)

💬 Komentarze (0)