Opublikowano

Dziełak ósmy w Arnold Classic Europe w Madrycie

Na ósmej lokacie swój udział w Arnold Classic Europe zakończył Adrian Dziełak pochodzący z Wąsewa. W bardzo prestiżowej imprezie rozgrywanej w stol

Na ósmej lokacie swój udział w Arnold Classic Europe zakończył Adrian Dziełak pochodzący z Wąsewa. W bardzo prestiżowej imprezie rozgrywanej w stolicy Hiszpanii wzięło udział blisko tysiąc zawodniczek i zawodników, głównie ze Starego Kontynentu.

(W środku Adrian Dziełak, a po prawej Kamil Anuszkiewicz pochodzący z Małkini Górnej, fot. Sylwester Szymczuk)

W swojej kategorii męska sylwetka do 184 cm Adrian Dziełak zaprezentował się tylko raz. Sędziowie zdecydowali tylko o jednym wyjściu zawodników na scenę, po czym przystąpili do oceny.

Adrian otrzymał w swojej rundzie notę 40 i nie zakwalifikował się do finału, ostatecznie zajmując ósme miejsce.

W rywalizacji najlepszy okazał się reprezentant gospodarzy Mario Redondo, wyprzedzając w ocenach sędziów Mohammeda Ahmeda Al Arrouqi z Palestyny, Heldera Azevedo z Portugalii oraz swoich rodaków Manuela Marina i Joaquina Rincona. Dla Adriana Dziełaka był to pierwszy występ na europejskiej arenie.

- Cieszę się bardzo, że miałem możliwość zaprezentowania się na tej imprezie i reprezentowania Ostrołęki oraz gminy Wąsewo, z której pochodzę - podkreśla Adrian Dziełak.

Przed Adrianem Dziełakiem kolejne wyzwania, w tym start w zawodach Pucharze Polski w kulturystyce, który już w dniach 17-18 października zostanie przeprowadzony w Mińsku Mazowieckim.

Zobacz również:
Kamil Anuszkiewicz wystartował w Madrycie (zdjęcia)

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz