dodano: ,

| Strona główna | Ostrów Mazowiecka | |


W Ostrowi powstaje Kaufland

Mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej wzbogacą się o nowy hipermarket sieci Kaufland. Market budowany jest koło mleczarni.Niestety, nie wiemy kiedy nastąpi otwarcie, bowiem rzecznik prasowy sieci poinformował nas, że na razie nie może zdradzić daty. Dodał jedynie, że jeszcze trochę trzeba będzie poczekać. Póki co, musimy zadowolić się napisem na billboardzie "Kaufland nadchodzi".


Realizacją tego obiektu handlowego zajmuje się - firma REX BUD. Generalny wykonawca inwestycji zdradza, że market zajmie 4 300 m2 powierzchni. Na stronie internetowej REX - BUD czytamy: "Pomimo, iż harmonogram inwestycji jest dość napięty, przygotowania idą pełną parą i już za chwilę pierwsze prace zostaną rozpoczęte". Należy więc z końcem tego roku lub z początkiem przyszłego spodziewać się nowego obiektu handlowego.

Kaufland obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny. Pierwszy sklep w Polsce powstał dokładnie dziesięć lat temu, czyli w 2001 roku. W 2009 roku Kauflandów było już w Polsce 122. Sieć szybko się rozrastała zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie Kaufland ma już ponad tysiąc sklepów. Poza Polską Kauflanda spotkamy również w Niemczech, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Bułgarii i Rumunii.Sieć sklepów Kaufland posiada w swojej ofercie szeroki i różnorodny asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Klienci będą mieli w czym wybierać.


Dodaj komentarz

Wasze opinie

on   17:56, 20.10.2011
Zapowiada się ciekawie. Coraz lepsze rzeczy dzieją się w Ostrowi

ona   14:10, 28.10.2011
Taaa Kauflanda... ;p Nie lepiej było napisać sklep sieci Kaufland albo po prostu Kaufland?

p   21:31, 03.12.2011
więcej sklepów mniej fabryk zamiast mleczarni to może jakiś market jeszcze

POLAK   10:40, 14.01.2012
SUPER. Więcej własności zagranicznych odprowadzających zyski poza Polskę a dla nas tylko miejsca pracy (dobre i to). Polacy mogą tylko, dzięki rządowi i dopłatom unijnym, sadzić lasy dla zagranicznych turystów. Oczywiście systematycznie ubywa naszych dóbr i teraz na tapecie idą prawa przesyłu naszego gazu łupkowego. Brawo nasz rząd. Niech żyją jak najlepiej ci co nami rządzą i systematycznie, bezkarnie wyprzedają to o co walczyli nasi przodkowie.

Michasi   14:16, 14.02.2012
Kolego, a gdzie oni placa podatki w Czeczeni? Tego typu firmy, coraz to inwestuja w nowe obiekty (kaufland ma ich w PL ponad 120) - narzekajaca pierdoło..idz lepiej do pracy...a nie narzekaj jaka to bieda!

zbyś   19:25, 14.02.2012
Michasi albo raczej Michtaś takie firmy jak Kaufland , sony itp z zagranicznym kapitałem są zwolnione z podatku 0_o

ignac   18:42, 18.02.2012
dosyć markietów w naszym mieście