dodano: ,


W Ostrowi powstaje Kaufland

Mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej wzbogacą się o nowy hipermarket sieci Kaufland. Market budowany jest koło mleczarni.Niestety, nie wiemy kiedy nastąpi otwarcie, bowiem rzecznik prasowy sieci poinformował nas, że na razie nie może zdradzić daty. Dodał jedynie, że jeszcze trochę trzeba będzie poczekać. Póki co, musimy zadowolić się napisem na billboardzie "Kaufland nadchodzi".


Realizacją tego obiektu handlowego zajmuje się - firma REX BUD. Generalny wykonawca inwestycji zdradza, że market zajmie 4 300 m2 powierzchni. Na stronie internetowej REX - BUD czytamy: "Pomimo, iż harmonogram inwestycji jest dość napięty, przygotowania idą pełną parą i już za chwilę pierwsze prace zostaną rozpoczęte". Należy więc z końcem tego roku lub z początkiem przyszłego spodziewać się nowego obiektu handlowego.

Kaufland obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny. Pierwszy sklep w Polsce powstał dokładnie dziesięć lat temu, czyli w 2001 roku. W 2009 roku Kauflandów było już w Polsce 122. Sieć szybko się rozrastała zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie Kaufland ma już ponad tysiąc sklepów. Poza Polską Kauflanda spotkamy również w Niemczech, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Bułgarii i Rumunii.Sieć sklepów Kaufland posiada w swojej ofercie szeroki i różnorodny asortyment artykułów spożywczych i przemysłowych. Klienci będą mieli w czym wybierać.