Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


Pracownicy ZGK podniosą swoje kwalifikacje zawodowe

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej pozyskał 51 tys. 842,40 złotych na podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników spółki.

Środki te pochodzą z funduszu pracy w ramach krajowego funduszu szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.

Jak informuje ostrowski ZGK w ramach pozyskanego dofinansowania swoje kwalifikacje zawodowe podniesienie 16 pracowników spółki.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.