Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | Ostrowskie firmy


Pracuj w OstrowMaz24.pl

OstrowMaz24.pl, najszybciej rozwijający się dziennik internetowy w regionie, zatrudni dyspozycyjną osobę na stanowisko dziennikarza. Praca w naszym serwisie to stabilna możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań w zgranym i doświadczonym zespole.

Szukamy młodej, energicznej osoby, charakteryzującej się wysoką kulturą osobistą oraz ciekawej świata. Mile widziane doświadczenie. Do dziennikarza należeć będzie zbieranie informacji z miasta i okolic oraz pisanie artykułów zamieszczanych w naszym portalu.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin, charakteryzującą się wieloma nowymi wyzwaniami i stałą możliwością rozwoju w doświadczonym zespole ludzi pracujących razem od kilku lat. Jesteśmy stabilną firmą. Serwis OstrowMaz24.pl istnieje od 2009 roku. Zachęcamy do współpracy.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail = 0; i=i-1) {if (l[i].substring(0, 1) === '|') document.write("&#"+unescape(l[i].substring(1))+";");else document.write(unescape(l[i]));} //]]> ">. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MultimediaGroup Cezary Gołaś z siedzibą przy ul. Insurekcyjnej 6B, 07-410 Ostrołęka dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.