dodano: ,

| Strona główna | Ostrów Mazowiecka | |


Strzelanina na ulicach Ostrowi. Okradli bank

Policjant został ranny w głowę podczas napadu na bank PKO BP w Ostrowi Mazowieckiej.

Dwóch gangsterów podczas ucieczki spowodowało wypadek samochodowy. Sprawców napadu zatrzymano po policyjnym pościgu. Ratownicy musieli rozcinać karoserię, aby wydobyć ze środka poszkodowanego.Do zdarzenia doszło po godz. 18.00 w siedzibie banku PKO BP w Ostrowi Mazowieckiej - w samym centrum miasta. Gangsterzy weszli do środka w kominiarkach, sterroryzowali pracownice i zażądali pieniędzy. W środku padły pierwsze strzały. Sprawcy wybiegając przed bank natknęli się na przypadkowo przejeżdżający radiowóz.

Funkcjonariusze prawdopodobnie chcieli skorzystać z bankomatu. Zdziwieni gangsterzy postrzelili jednego z policjantów w głowę. Rozpoczął się dramatyczny pościg, podczas którego doszło do wypadku. Ostatecznie sprawców złapano w pułapkę. Radiowóz, który zablokował drogę, skutecznie uniemożliwił sprawcom napadu dalszą ucieczkę.

Na szczęście cała sytuacja była bardzo dobrze przygotowanymi ćwiczeniami. Na cały "pokaz" pracy policjantów, strażaków i ratowników przybyło około setki mieszkańców Ostrowi. Przebieg ćwiczeń będzie teraz analizowany przez zwierzchników służb mundurowych.

Przed ćwiczeniami w Starostwie Powiatowym odbyła się odprawa służb uczestniczących w manerach, przedstawiciele poszczególnych formacji, przedstawili plan działania podczas symulowanego napadu na bank.


Dodaj komentarz

Wasze opinie

kapeć   14:57, 07.12.2011
ale urwał tym maluchem daleko by nie odjechali :)

wrredny   19:14, 07.12.2011
szkoda gadac auto po h......