Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


21 spotkanie z Mikołajem

Dziś pod miejskim Ratuszem odbyło się 21 spotkanie z Mikołajem podczas, którego św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami rozdawali prezenty.



Jak co roku już od 21 lat Miejski Dom Kultury wraz z Urzędem Miasta zorganizowali imprezę dla najmłodszych, którą poprowadził zespół Bahamas. Wzorem lat ubiegłych MDK przygotował losy które można było nabyć w cenie 5 zł, w tym roku było to aż 3000 losów - mówi w rozmowie z nami Regina Pałaszewska p.o. dyrektora MDK.

Wspólnie ze sponsorami MDK przygotował 2000 paczek, a 40 z nich było rozlosowane przez św. Mikołaja podczas imprezy.
Spotkanie rozpoczął burmistrz miasta Władysław Krzyżanowski w dość nietypowym stroju.


Od pewnego czasu należę do Bractwa Kurkowego stąd mój strój, zostałem zaproszony na ingres nowego biskupa … i będę tam reprezentować nasze miasto - dodaje burmistrz.

Po oficjalnej części nastąpiło pierwsze losowanie i zabawa z zespołem Bahamas, który zachęcał dzieci do aktywnej zabawy razem z pluszakami i Mikołajem.

21 spotkanie z Mikołajem zgromadziło przed Ratuszem nie tylko tych najmłodszych ale również starszych mieszkańców Ostrowi, a zabawa zakończyła się około godziny 18.

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Bądź pierwszy! Dodaj komentarz

Twoja opinia pomaga być na bieżąco

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.

0 / 1200 Wskazówka: zaznacz fragment artykułu i kliknij „Zacytuj”

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Reklama



Komentarze 0
Opcje

Dostosuj preferencje treści (zapis lokalny w przeglądarce):

Dołącz