Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pozostałe

Kacper Rydel najlepszym szachistą (zdjęcia, wideo)

Kacper Rydel z Wąsewa okazał się najlepszy w szachowym turnieju o puchar prezesa ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum dla dzieci i młodzieży. 17-latek pokonał młodszego o osiem lat Wojciecha Tadrzaka z Ostrołęki. Trzeci był 12-letni Mikołaj Rydel z Wąsewa.

szachy1_18_02_17

Kolejne miejsca w rywalizacji zajęli Krzysztof Trzaska i Zuzanna Trzaska (oboje z Ostrowi Mazowieckiej) oraz Krzysztof Lewandowski z Ostrołęki. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Zuzanna Trzaska przed Kamilą Trzaską (obie z Ostrowi Mazowieckiej).

W gronie najmłodszych zawodników imprezy najlepszy okazał się Krzysztof Trzaska z Ostrowi Mazowieckiej w finałowej rozgrywce wygrywając z Alanem Dobkowskim z Ostrołęki. Do rywalizacji dzieci i młodzież zaprosiła Szkoła Podstawowa nr 10 i Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum. Dla najlepszych zawodniczek i zawodników przewidziano medale oraz pamiątkowe statuetki.

Głównym organizatorem imprezy oraz sędzią zawodów był Tadeusz Nalewajk.