Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pozostałe

Olimp Sport Nutrition nagrodził sportowców (wideo)

W ramach podsumowania roku sportowego podczas gali Sportowiec Roku 2016 w regionie przyznane zostały wyróżnienia specjalne od firmy Olimp Sport Nutrition, którą reprezentował Tomasz Suwiński. Nagrody odebrała czwórka sportowców, która ciężko pracowała na sukcesy.

wyroznienia_olimp1_24_02_17

Główna nagroda trafiła do Karola Łasiewickiego. Na koncie reprezentanta Fight Academy Ostrołęka w 2016 roku pojawiły się trzy złote medale. Najcenniejsze trofeum padło łupem zawodnika z Sypniewa w Zunifikowanych Mistrzostwach Świata w Carrara we Włoszech. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdobył złoty medal w kickboxingu w kategorii -90 kg. To wielki sukces zawodnika, który z każdym kolejnym startem walczy na coraz wyższym poziomie.

Wyróżniona została także Gabriela Lendzioszek, siatkarka Nike. Zawodniczka regularnie powoływana jest do reprezentacji Polski. Swoją przygodę rozpoczęła w grupie minikadetek. Z reprezentacją Polski ma na koncie m.in. srebrny medal Mistrzostw Europy Wschodniej EEVZA, a także srebrny medal wywalczony w Turnieju Nadziei Olimpijskich z kadrą Mazowsza.

Wyróżnienie trafiło także do Anny Grali z UOLKA Ostrów Mazowiecka. Dla podopiecznej trenera Zygmunta Klepackiego kluczowym startem w 2016 roku były Mistrzostwa Polski Juniorek w Podnoszeniu Ciężarów w Nidzicy. W silnej stawce zawodniczek w kategorii -63 kg reprezentantka Ostrowi Mazowieckiej nie dała żadnych szans rywalkom notując 67 kg w rwaniu i 83 kg w podrzucie wywalczyła złoty medal.

Wyróżniony został również Damian Kryszpin. To prawdziwe objawienie w kulturystyce w 2016 roku. Podopieczny trenera Marcina Połatyńskiego bronił barw Genetica Ostrołęka. Głównym celem jego startów były Mistrzostwa Polski Juniorów, w którym zawodnik z Ostrowi Mazowieckiej sprawił ogromną niespodziankę zdobywając srebrny medal.