Ostrovia nie dała rady Mławiance (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka doznali kolejnej porażki w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Tym razem w ramach zaległego spotkania 20. kolejki ulegli Mławiance Mława 1:2.

ostrovia_mlawa1_05_04_17

Podopiecznym trenera Pawła Kowalczyka nie wiedzie się na starcie rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej, w której zespół miał walczyć o utrzymanie w rozgrywkach. Tym razem lepsza okazała się również walcząca o zachowanie ligowego bytu Mławianka Mława.

W 23. minucie meczu goście zapisali na swoim koncie pierwsze trafienie, a Oleksandra Poluliakhova zaskoczył Tomasza Tuttas.

W pierwszej połowie spotkania gospodarze starali się odrobić straty, ale z trudem dochodzili do sytuacji strzeleckich i do przerwy przegrywali z Mławianką 0:1. Po zmianie stron Ostrovia dobrze radziła sobie w środku pola, ale dopiero w 71. minucie meczu stworzyła dogodną sytuację bramkową, którą na gola zamienił Piotr Zacheja.

Niestety radość ze strzelonej bramki nie trwała zbyt długo, bo już kolejne sześć minut później trafienia na swoim koncie zapisał Michał Pocieżnicki i jak się później okazało zapewnił ważny komplet punktów ekipie z Mławy.

Ostrovia już po raz czwarty w rundzie wiosennej doznała porażki i z 18 punktami na koncie plasuje się obecnie na siedemnastej lokacie w tabeli. Do rozegrania podopiecznym trenera Pawła Kowalczyka pozostaje jeszcze czternaście spotkań. Kolejny mecz Ostrovię czeka w starciu z Dolcanem Ząbki, już w sobotę 8 kwietnia o godz. 16.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mławianka Mława 1:2 (0:1)
Bramki: Zacheja 71. - Tuttas 23. Pocieżnicki 77.

Ostrovia: Poluliahkov - Sz. Wątróbski, Sowa, Małkiński, Lipski - R. Wilczewski (65. Sulkowski), Zacheja, Korytkowski, D. Wilczewski - Dzwonkowski, Dobosz