Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

KS Wąsewo z Orłem na remis (zdjęcia, wideo)

Do ciekawego starcia w ramach 16. kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka doszło w niedzielne popołudnie w Sypniewie. Rywalizujący o niezwykle ważne punkty zawodnicy KS Wąsewo podzielili się punktami z walczącym o awans Orłem.

waracki_wasewo1_10_04_17

Gospodarze dobrze rozpoczęli niedzielne starcie obejmując prowadzenie w 25 minucie meczu. Kacpra Chorodyńskiego pokonał Artur Rawa. Ten sam zawodnik dziesięć minut później zdobył kolejnego gola dla ekipy z Sypniewa. W efekcie gospodarze do przerwy prowadzili 2:0.

Po zmianie stron podopieczni trenera Leszka Skrzecza stworzyli sobie kilka sytuacji strzeleckich. W 65 minucie gry kontaktową bramkę zdobył Paweł Murawski, a w 82 minucie meczu Adrian Waracki doprowadził do wyrównania. Ostatecznie spotkanie w Sypniewie zakończyło się podziałem punktów.

Orzeł Sypiewo jest obecnie wiceliderem rozgrywek A klasy z dorobkiem 36 punktów. Z kolei KS Wąsewo zajmuje jedenastą lokatę z 15 punktami na koncie. Kolejne mecze drużyny z A klasy rozegrają w weekend 22-23 kwietnia. KS Wąsewo podejmie Kryształ Glinojeck.

Orzeł Sypniewo - KS Wąsewo 2:2 (2:0)
Bramki: Rawa 25. 35. - Murawski 65. Waracki 82.

Orzeł: Żołyński - Zalewski, Żebrowski, Sztąberski, Ostrowski - Prz. Kruk (70. Prusaczyk), Turek, Sypniewski (80. Pa. Kruk), Glinka - Gutowski, Rawa

Wąsewo: Chorodyński - Podolak, Wojdak, Mi. Brzozowski, Kołota - Nerek, Godlewski, Waracki, Warszawik - Murawski, Ma. Brzozowski (46. Stepnowski)