Ostrovia rozstrzelana w Przasnyszu (zdjęcia, wideo)

W spotkaniu 27. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka ulegli MKS Przasnysz aż 1:6. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozegrali kolejne bardzo słabe spotkanie.

przasnysz_ostrovia_23_03_17

Pierwsze trafienie w 25 minucie spotkania na koncie gospodarzy zapisał Artur Gawęda, którzy wykorzystał podanie od Macieja Smolińskiego. W kolejnej akcji pięć minut później na listę strzelców wpisał się Krzysztof Butryn, również przy asyście Macieja Smolińskiego.

Goście zdobyli kontaktową bramkę w końcowych fragmentach pierwszej odsłony meczu, a do siatki trafił Kamil Małkiński. W drugiej połowie meczu przasnyszanie w ciągu zaledwie ośmiu minut zdobyli trzy bramki. W 63 minucie gry Kamil Rutkowski zdobył kolejną bramkę wypracowaną przez Macieja Smolińskiego.

W kolejnej akcji na listę strzelców wpisał się Maciej Smoliński, tym razem po podaniu od Kamila Rutkowskiego. Kolejnego gola zdobył Michał Pragacz z rzutu karnego za faul na Macieju Smolińskim. Efektowne zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Damian Matusiak po kolejnej asyście Macieja Smolińskiego. Ostrovia od 68. minuty meczu grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Daniela Lipskiego.

MKS Przasnysz - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6:1 (2:1)
Bramki: Gawęda 25. Butryn 30. Rutkowski 63. Smoliński 65. M. Pragacz 71. (k), Matusiak 88. - Małkiński 44.

Przasnysz: Michalak - Wróblewski, Zakrzewski, T. Pragacz (72. Przebierała), Rutkowski, Chełchowski (46. Kosiorek), M. Pragacz, Butryn, Lubiński (46. Bartosiewicz), Smoliński, Gawęda (72. Matusiak)

Ostrovia: Poluliakhov (80. Romanik) - Oleś (60. Sulkowski), Małkiński, Sowa, Lipski - R. Wilczewski, Zacheja, Korytkowski (67. Decyk), D. Wilczewski (75. Wasil) - Dzwonkowski, Dobosz