Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Ostre strzelanie w Wąsewie (zdjęcia, wideo)

W spotkaniu 17. kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze KS Wąsewo i Kryształu Glinojeck. Gospodarze prowadzeni przez trenera Leszka Skrzecza odnieśli zwycięstwo 5:3.

wasewo_krysztal_23_04_17

Pierwsze trafienie w niedzielnym spotkaniu na swoim koncie zaliczył Paweł Murawski. Kolejne osiem minut później do siatki rywali trafił Adrian Waracki. Goście jeszcze przed przerwą odpowiedzieli trafieniem Mariusza Kopeckiego z rzutu wolnego. Piękną bramkę można zobaczyć w materiale filmowym.

Po zmianie stron Kryształ przeszedł do ofensywy i zdobył dwie bramki za sprawą Konrada Winieckiego.

Piłkarze z Wąsewa nie poddali się i w ciągu pięciu minut zdobyli dwie bramki za sprawą Michała Rychlika, ponownie wychodząc na prowadzenie. Zwycięstwo, bramką zdobytą z rzutu karnego, przypieczętował Kamil Wojdak.

Kolejne spotkanie piłkarze z Wąsewa rozegrają na wyjeździe z Koroną Karolinowo. Mecz został zaplanowany w sobotę 29 kwietnia o godz. 13.00.

KS Wąsewo - Kryształ Glinojeck 5:3 (2:1)
Bramki: Murawski 12. Waracki 20. Rychlik 65. 70. Wojdak 83. (k) - Kopecki 40. Winiecki 48. 55.

Wąsewo: Chorodyński - Wojdak, Podolak, Kołota, Warszawik, Godlewski, Nerek, Stepnowski (52. Pałubiński), Murawski (78. Ambroziak), Rychlik (85. Orłowski), Waracki (87. Żukowski).