Ostrovia wreszcie zwycięska (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka odnieśli zwycięstwo w spotkaniu 28. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka na stadionie przy ulicy Warchalskiego pokonali Bug Wyszków 3:1.

ostrovia_bug_29_04_17

Już w siódmej minucie meczu trafienie na koncie gospodarzy zapisał Piotr Zacheja, po dośrodkowaniu piłki w pole karne od Dawida Wilczewskiego.

W 28. minucie meczu Dariusz Korytkowski dograł piłkę do Piotra Zacheji, a ten pewnym strzałem po raz drugi w meczu wpisał się na listę strzelców.

Jeszcze przed przerwą trzeciego gola na koncie gospodarzy zapisał Adam Dobosz. W drugiej połowie spotkania honorowe trafienie wywalczyli piłkarze z Wyszkowa. Mateusz Paradowski wpisał się na listę strzelców w 88. minucie gry.

Ostrovia kończyła mecz z dziesiątkę po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Dawida Wilczewskiego.

Kolejne spotkanie piłkarzy Ostrovii Ostrów Mazowiecka czeka już w środę 3 maja. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przed własną publicznością podejmą lidera Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Początek konfrontacji na stadionie przy ulicy Warchalskiego został zaplanowany na godz. 17.00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bug Wyszków 3:1 (3:0)
Bramki: Zacheja 7. 28. Dobosz 41. - Paradowski 88.

Czerwona kartka: D. Wilczewski 84. (za drugą żółtą)

Ostrovia: Poluliakhov - Sulkowski, Małkiński, Zaremba, Lipski (65. Decyk) - Oleś (60. Dzwonkowski), R. Wilczewski, Korytkowski, D. Wilczewski - Zacheja (80. Wasil), Dobosz