Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka

Przemysław Dąbrowski najlepszy na 10 km (zdjęcia)

Już po raz szósty ostrowianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości odpowiedzieli na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej i wystartowali w Ostrowskim Biegu Konstytucji.

bieg_3maja1_08_05_17

Wiele osób skorzystało z zaproszenia organizatora i wzięło udział w biegu na dystansie honorowym - 400 metrów. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Najlepszy w biegu na 10 km okazał się Przemysław Dąbrowski z Borawego, który ukończył bieg z czasem 36 min 4 sek. Na drugim miejscu znalazł się Paweł Nowak z Kalinowa, a na najniższym stopniu podium bieg ukończył Dawid Likwiarz z Ostrowi Mazowieckiej.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Ewa Jagielska z Ostrowi Mazowieckiej, która uzyskała znakomity czas 36 min 50 sek. Gdyby reprezentantka LKS Ostrowianka była klasyfikowana z mężczyznami uplasowałaby się na drugiej pozycji.

Pełne wyniki z zawodów dostępne są na stronie chiptiming.pl.