Falkowski katem Korony (zdjęcia, wideo)

Trampkarze AP UKS Ostrów Mazowiecka w wyjazdowym spotkaniu 5. kolejki ligi okręgowej pokonali Koronę Ostrołęka 3:2. Gospodarze nie znaleźli sposobu na powstrzymanie Jakuba Falkowskiego, autora trzech bramek.

uks_ap_ostrow1_10_05_17

W spotkaniu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią prowadzenie goście objęli już w czwartej minucie meczu za sprawą Jakuba Falkowskiego. Ten sam zawodnik po dwudziestu minutach gry zdobył drugiego gola. Podopieczni trenera Pawła Samsela odpowiedzieli trafieniem Adama Deptuły, a jeszcze przed przerwą wyrównali stan meczu za sprawą Dawida Samorajskiego.

Po zmianie stron Jakub Falkowski trafił po raz kolejny i ustalił wynik konfrontacji na 3:2 dla drużyny z Ostrowi Mazowieckiej. Podopieczni trenera Jarosława Polaka zajmują ostatnie miejsce w tabeli, z kolei Korona jest obecnie czwarta.

Kolejne spotkanie Korona rozegra już w piątek 12 kwietnia o godz. 17.00 z MKS Przasnysz na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Z kolei UKS AP Ostrów Mazowiecka czeka wyprawa na mecz z Błękitnymi Raciąż w niedzielę 14 maja o godz. 11.00.

Korona Ostrołęka - UKS AP Ostrów Mazowiecka 2:3 (2:2)
Bramki: Deptuła 41. Samorajski 45.+1 - Falkowski 4. 20. 51.

UKS AP: Świder - Betlejewski, Brzostek, Falkowski, Fiedoruk, Kempisty, Piekarski, Piotrowski, Polak, Ponichtera, Roszkowski oraz Bednarczyk, Bukowski, Jasionek, Litewiak, Najgrodzki, Pakieła, Piotrak