Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Tenis


Domachowska: Korty są naprawdę fajne (zdjęcia, wideo)

Marta Domachowska i Klaudia Jans-Ignacik gościły na kortach tenisowych w Ostrołęce na zaproszenie władz miasta i Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Podczas kilkugodzinnej wizyty rozegrały m.in. mecz pokazowy oraz udzieliły wywiadu.

- Jak na początek sezonu ziemnego korty są przygotowane naprawdę bardzo dobrze, obiekt jest bardzo fajny i mam nadzieję, że bardzo dużo osób będzie z niego korzystało - podkreślała Marta Domachowska.

Przez korty przy ulicy Hallera przewinęło się blisko trzysta osób, które oglądały najpierw mecz utytułowanych zawodniczek, a następnie finał Tenisowego Turnieju Otwarcia.

- Bardzo nam miło, że widownia dopisała i stanęła na wysokości zadania - mówiła Klaudia Jans-Ignacik. - Czuć było, że wszystkim jest bardzo miło, że przyjechałyśmy na turniej i nam również jest bardzo miło, że mogłyśmy uczestniczyć w otwarciu kortów.

Obie tenisistki rywalizowały w singlu, ale na zaproszenie Klaudii Jans-Ignacik do meczu dołączyli Mateusz Matyczak i Bartosz Murach. Lepsza okazała się para Domachowska - Matyczak, która zwyciężyła 6:3.

- To był najfajniejszy element naszego meczu, chłopaki trenują tutaj, publiczność mieli po swojej stronie i myślę, że to było naprawdę fajne i dla nich i dla nas, że mieliśmy możliwość rozegrać to spotkanie - powiedziała utalentowana polska tenisistka.

Zobacz zdjęcia:
Mecz pokazowy Marty Domachowskiej z Klaudią Jans-Ignacik (14.05.2017)


Dodaj komentarz