Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Trudne spotkanie przed Ostrovią

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka już w środowe popołudnie rozegrają kolejne spotkanie o mistrzostwo IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Tym razem podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zmierzą się na wyjeździe z Bzurą Chodaków (Sochaczew).

Ostrovia nie ma już większych szans na utrzymanie w lidze, ale dopóki pozostają te matematyczne to piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej chcą walczyć.

- Dopóki mamy matematyczne szanse na utrzymanie, dopóty będziemy walczyć z całych sił - podkreśla kapitan Ostrovii Dawid Wilczewski. - W ostatnich meczach nie brakuje nam zaangażowania i chcemy, aby kolejny mecz był jeszcze lepszy.

W ostatnim meczu Ostrovia pokonała Hutnika Warszawa 1:0, wcześniej wygrała z KS Łomianki 1:0 i zremisowała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1. W ligowej tabeli Ostrovia plasuje się obecnie na siedemnastej lokacie z dorobkiem 28 punktów.

Bzura Chodaków po rundzie jesiennej plasowała się w strefie spadkowej, ale wiosną gra zdecydowanie lepiej. Obecnie zespół plasuje się na dziewiątej lokacie z sześcioma punktami przewagi nad Dolcanem Ząbki. W ostatnich meczach Bzura remisowała z Bugiem Wyszków 0:0, MKS Przasnysz 1:1 i przegrała z Unią Warszawa 1:3.

Z pewnością forma piłkarzy z Chodakowa nie jest najwyższa w ostatnich meczach i piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej mogą to wykorzystać.

Bzura Chodaków (Sochaczew) - Ostrovia Ostrów Mazowiecka, środa - 17 maja, godz. 17.30.


Dodaj komentarz