Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Policja szuka świadków

Policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w kwietniu i maju na terenie Ostrowi Mazowieckiej i powiatu ostrowskiego. Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komendę lub pod numer tel. 997.

Skradziono bratki
Z gazonu betonowego znajdującego się przy ul. Mieczkowskiego w Ostrowi Mazowieckiej skradziono 7 sztuk kwiatów typu bratek na szkodę ostrowskiego urzędu miasta.

Zniszczył drzewa
We wtorek 11 kwietnia nieznany kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na pobocze wjeżdżając w posesję, gdzie uszkodził drzewa świerkowe, jabłoń oraz jałowca. Do zdarzenia doszło w Dybkach.

Uszkodził zderzak saaba
Na parkingu przy ostrowskiej mleczarni przy ul. Lubiejewskiej nieznany kierujący najprawdopodobniej podczas omijania pojazdu saab dokonał uszkodzenia jego tylnego zderzaka, po czym się oddalił. Do zdarzenia doszło w dniach 18-19 kwietnia.

Zderzenie na parkingu
Na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Pocztowej z 3-go Maja kierujący nieznanym pojazdem doprowadził do zderzenia z zaparkowanym renault clio powodując uszkodzenie przednich drzwi z lewej strony. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, do którego doszło 24 kwietnia w godz. 9.00-18.00.

Wjechał w ogrodzenie i budynek
Na ul. Dubois kierujący fordem focusem, o początkowych numerach rejestracyjnych WSK, nie dostosował prędkości do panujących warunków i na łuku drogi uderzył w ogrodzenie oraz budynek posesji numer 15, a następnie oddalił się pieszo. Do zdarzenia doszło 26 kwietnia około godz. 22.50.


Dodaj komentarz