Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrovia bez punktów w Chodakowie

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w spotkaniu 32. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej ulegli Bzurze Chodaków 0:2.

ostrovia_18_05_17

Bramki dla gospodarzy padły w pierwszej połowie spotkania. Najpierw Aleksandr Poluliakhov skapitulował po strzale z rzutu karnego, a następnie po zespołowej akcji gospodarzy tuż przed przerwą.

Po zmianie stron Ostrovia miała kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, ale kolejno Dawid Wilczewski, Dominik Dzwonkowski i Daniel Lipski nie potrafili ich wykorzystać.

Na domiar złego poważnego urazu doznał Kamil Małkiński i po pierwszej połowie meczu musiał opuścić plac gry.

W kolejnym meczu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej Ostrovia w sobotę 20 maja podejmie wicelidera rozgrywek MKS Ciechanów. Początek konfrontacji na stadionie przy ulicy Warchalskiego zaplanowany na godz. 17.00.

Bzura Chodaków - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:0 (2:0)
Bramki: Pater 18. Sz. Wątróbski 45.(s)

Ostrovia: Poluliakhov - Lipski, Małkiński (46. Wasil), Sz. Wątróbki, D.Wilczewski - Oleś, R. Wilczewski, Decyk, Dzwonkowski - Zacheja, Dobosz