Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


MKS Małkinia wciąż tuż nad strefą spadkową

Piłkarze MKS Małkinia wciąż nie mogą spać spokojnie. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego plasują się tuż nad strefą spadkową.

W 23 spotkaniach ligi okręgowej w grupie Siedlce piłkarze z Małkni Górnej wywalczyli 23 punkty i mają cztery oczka przewagi nad zagrożoną spadkiem z ligi Kosovią Kosów Lacki. Z IV ligi mazowieckiej do ligi okręgowej spadną najprawdopodobniej zespoły Podlasia Sokołów Podlaski i Czarnych Węgrów.

W najbliższym niezwykle ciekawym starciu ligi okręgowej MKS Małkinia podejmie lidera rozgrywek Naprzód Skórzec. Spotkanie zostało zaplanowane na niedzielne przedpołudnie. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego w ostatnim meczu przegrali z Victorią Kałuszyn 0:1. Wcześniej zaledwie zremisowali z Kosovią Kosów Lacki 1:1 i ulegli Jabłoniance Jabłonna Lacka 1:3.

Rywale ze Skórca pokonali z kolei Mazovię II Mińsk Mazowiecki 2:1, ulegli Tajfunowi Jartypory 2:4 i wygrali wysoko z Tęczą Stanisławów 6:3. W najbliższym spotkaniu to piłkarze Naprzodu będą faworytem, ale kibice gospodarzy liczą, że ich ulubieńcy sprawią niespodziankę.

MKS Małkinia - Naprzód Skórzec, niedziela - 21 maja, godz. 11.00


Dodaj komentarz