Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Iskra Zaręby Kościelne i GKS Andrzejewo bez awansu

Po rundzie wiosennej rozgrywek B klasy wielu kibiców wiązało nadzieje na awans Iskry Zaręby Kościelne lub GKS Andrzejewo do A klasy. Na finiszu sezonu oba zespoły straciły szanse na gry w wyższej klasie rozgrywkowej.

Iskra Zaręby Kościelne mają na koncie 35 punktów w rozegranych 18 spotkaniach traci obecnie sześć punktów do lidera rozgrywek WKS Mystkówiec Stary i trzy punkty do wicelidera Aldo Bartnika Myszyniec. Podopieczni trenera Kamila Małkińskiego realnie mogą powalczyć w obecnym sezonie jeszcze o trzecią lokatę, którą obecnie zajmują. W najbliższym meczu zespół zmierzy się na wyjeździe z Kurpikiem II Kadzidło.

Emocji z pewnością nie w drugim starciu, w którym wicelider rozgrywek Aldo Bartnik Myszyniec podejmie GKS Andrzejewo. Piłkarze z powiatu ostrowskiego obecnie plasują się dopiero na szóstej lokacie i szanse na awans stracili kilka kolejek temu. Pozostaje im za to walka o kolejne trzy punkty, które mogą uplasować ich na zakończenie sezonu w górnej części tabeli.

Do rozegrania w obecnym sezonie piłkarskiej B klasy pozostały jeszcze trzy kolejki. Ostatnia seria spotkań zostanie rozegrana w dniach 3-4 czerwca.

Spotkania 20 kolejki B klasy - grupa Ostrołęka:
Kurpik II Kadzidło - Iskra Zaręby Kościelne, niedziela - 21 maja, godz. 13.30
Aldo Bartnik Myszyniec - GKS Andrzejewo, niedziela - 21 maja, godz. 17.00


Dodaj komentarz