Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Tenis


GEM na spotkaniu z Domachowską i Jans-Ignacik (zdjęcia)

Marta Domachowska i Klaudia Jans-Ignacik gościły na kortach tenisowych w Ostrołęce. W spotkaniu ze znanymi tenisistkami wzięli udział również członkowie Stowarzyszenie Tenisowe Gem im. Zenona Kacpury z Ostrowi Mazowieckiej.

9R5A9144

- Nie mogliśmy ominąć tak wspaniałej okazji, aby porozmawiać z tak znanymi zawodniczkami, zrobić sobie wspólne zdjęcie i otrzymać autografy - podkreślali uczestnicy spotkania. - Mamy nadzieję, że Panie Marta Domachowska i Klaudia Jans-Ignacik zawitają także w przyszłości do Ostrowi Mazowieckiej.

Marta Domachowska i Klaudia Jans-Ignacik uczestniczyły w otwarciu kortów tenisowych w Ostrołęce, rozegrały pokazowy mecz, a następnie wspólnie z kibicami oglądały mecz finałowy Tenisowego Turnieju Otwarcia. W nim Bartłomiej Kowalski z Warszawy w dwóch setach pokonał reprezentanta gospodarzy Jordana Czapskiego 6:4 6:2.

Początek tenisowych emocji na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej już w dniach 27-28 maja. Pierwszą imprezą będzie Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR. Więcej informacji w najbliższych dniach w naszym portalu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies