Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia podejmie wicelidera z Ciechanowa

Kolejne bardzo trudne zadanie rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej czeka piłkarzy Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Tym razem w ramach spotkania 33 kolejki podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zmierzą się z wiceliderem MKS Ciechanów.

Ostrovia zachowuje jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie w grupie północnej IV ligi, ale z tygodnia na tydzień są one coraz mniej realne. Szczególnie, że po ostatniej porażce z Bzurą Chodaków żółto-zieloni spadli na osiemnastą lokatę w tabeli. Jak podkreślają piłkarze dopóki piłka w grze, doputy będą walczyć o jak najwyższą lokatę w obecnym sezonie.

Ostrovia w ostatnich meczach radziła sobie naprawdę dobrze pokonując KS Łomianki 1:0 i Hutnika Warszawa 1:0. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wreszcie grają na miarę oczekiwań w defensywie i szukają swoich okazji do zdobycia bramki.

MKS Ciechanów z kolei nie stracił jeszcze szans na wywalczenie pierwszej lokaty, ale szanse również ma już tylko czysto matematyczne. Na sześć spotkań przed zakończeniem sezonu piłkarze z Ciechanowa tracą dziesięć punktów do lidera rozgrywek. W ostatnim meczu MKS Ciechanów pokonał Bug Wyszków w starciu przed własną publicznością aż 4:0 i z pewnością będzie chciał podtrzymać dobrą passę również w sobotnim starciu.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Ciechanów, sobota - 20 maja, godz. 17.00. Zapraszamy na stadion przy ulicy Warchalskiego.


Dodaj komentarz