Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


KS Wąsewo powalczy o ważne punkty w Baranowie

W spotkaniu 22 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze KS Wąsewo zmierzą się na wyjeździe ze Świtem Baranowo.

Podopieczni trenera Leszka Skrzecza wciąż nie mogą być pewni utrzymania w rozgrywkach A klasy, mimo że obecnie zajmują dość wysoką dziewiątą lokatę z dorobkiem 23 punktów. Ich najbliższy rywal Świt Baranowo plasuje się tuż nad strefą spadkową i również musi zrobić wszystko, a w najbliższym starciu dopisać do swojego dorobku kolejne punkty.

W ostatnim starciu KS Wąsewo podzielił się punktami z Żakiem Szreńsk remisując 3:3. Wcześniej zremisował z Jutrzenką Unieck 1:1 i przegrało na wyjeździe z Gryfem Kownaty Żędowe 1:2. Podopieczni trenera Leszka Skrzecza w ostatnich meczach z pewnością nie zagrali na miarę swoich możliwości.

W trudnej sytuacji są także podopieczni trenera Rafała Ogonowskiego, którzy przegrali ostatnie spotkanie z Mazowsze Jednorożec 1:4, a wcześniej ulegli Konopiance Konopki 0:1 i zaledwie zremisowali z ostatnią w tabeli Pełtą Karniewo 0:0, dając rywalom pierwszy punkt w obecnym sezonie.

Świt Baranowo - KS Wąsewo, niedziela - 21 maja, godz. 16.30


Dodaj komentarz