Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis

Styła najlepszy na otwarcie tenisowego sezonu

Adam Styła z Zambrowa wygrał turniej o puchar dyrektora MOSiR Bartłomieja Pieńkowskiego na otwarcie tenisowego sezonu na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej.

tenis_otwarcie_ostrow_01_06_17

(Fot. Artur Borowy)

W finale reprezentant Zambrowa pokonał zawodnika gospodarzy Sylwestra Puchalskiego w dwóch setach 5:4 5:3. Na trzecim miejscu ex aequo uplasowali się Daniel Kołakowski i główny organizator imprezy z ramienia MOSiR Waldemar Rępa.

W zawodach wzięło udział 23 zawodników m.in. z Łomży, Zambrowa, Węgrowa, Kosowa Lackiego, Otwocka, Warszawy i Ostrowi Mazowieckiej. Kolejna impreza tenisowa na kortach ziemnych już w dniach 17-18 czerwca. Wówczas do rywalizacji przystąpią zawodnicy w otwartym turnieju o puchar starosty ostrowskiego.