Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis

Otwarty turniej tenisa o puchar starosty ostrowskiego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do rywalizacji w trzeciej edycji otwartego turnieju o puchar starosty ostrowskiego Zbigniewa Kamińskiego.

repa_10062017

Będzie to już drugi w obecnym sezonie turniej rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej.

Zgłoszenia do turnieju należy dokonać do czwartku 15 czerwca do godz. 20.00 do Waldemara Rępy pod numerem tel. 662-047-346.

Początek rywalizacji w zawodach został zaplanowany na sobotę 17 czerwca na godz. 9.00. Decydujące mecze w niedzielę 18 czerwca również od godz. 9.00.

W pierwszym turnieju na ostrowskich kortach zwyciężył Adam Styła z Zambrowa, który w finale pokonał Sylwestra Puchalskiego z Ostrowi Mazowieckiej. Kolejne miejsca zajęli również reprezentanci gospodarzy: Daniel Kołakowski, Waldemar Rępa i Artur Borowy. W zawodach wzięło udział wówczas 23 zawodników.