Ostrovia uległa Błękitnym Raciąż (zdjęcia, wideo)

W spotkaniu 37. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka ulegli Błękitnym Raciąż 0:2. Dwie bramki dla rywali zdobył Adrian Bieńkowski.

ostrovia_zacheja_11_06_17

Do przerwy kibice na stadionie przy ulicy Warchalskiego nie obejrzeli bramek.

Po zmianie stron w 55. minucie gry Adrian Bieńkowski wpisał się na listę strzelców ładnym strzałem pokonując golkipera Ostrovii. Dziesięć minut później Błękitni zdobyli drugiego gola. Tym razem Adrian Bieńkowski pewnie egzekwował rzut karny podyktowany za faul na Jakubie Wszałkowskim.

Do rozegrania piłkarzom Ostrovii Ostrów Mazowiecka pozostało jeszcze jedno spotkanie. W sobotę 17 czerwca podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zmierzą się na wyjeździe z MKS Podlasie Sokołów Podlaski.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błękitni Raciąż 0:2 (0:0)
Bramki: Adrian Bieńkowski 55. 65. (k)

Ostrovia: Romanik - Sz. Wątróbski, Korzeb, Małkiński, Krzyżanowski (78. Śledziński) - Decyk, R. Wilczewski, Zaremba, D. Wilczewski - Dzwonkowski, Zacheja