Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Srogie lanie i spadek z okręgówki MKS Małkinia

Piłkarze MKS Małkinia w spotkaniu 30. kolejki ligi okręgowej w grupie Siedlce przegrali z rezerwami Mazovii Mińsk Mazowiecki aż 0:4. Porażka podopiecznych trenera Karola Dmochowskiego oznacza pożegnanie się z rozgrywkami na minimum jeden sezon.

mks_malkinia_13_04_17

W sobotnim spotkaniu piłkarze z Małkini Górnej dobrze radzili sobie z wyżej notowanym rywalem przez pierwsze 45 minut.

W drugiej połowie meczu rywale przejęli inicjatywę i aż czterokrotnie wpisali się na listę strzelców. W 58. minucie spotkania pierwsze trafienie na koncie gospodarzy zapisał Kacper Smoderek. Ten sam piłkarz w kolejnej akcji zdobył swojego drugiego gola dla Mazovii.

W 76. minucie meczu na 3:0 podwyższył Dominik Dźwigała, a dwie minuty później bramkę zdobył Marcin Kacprowicz. Ostatecznie gospodarze wygrali pewnie 4:0, a MKS Małkinia zanotowała najbardziej bolesną porażkę w całym sezonie ligi okręgowej.

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - MKS Małkinia 4:0 (0:0)
Bramki: Smoderek 58. 61. Dźwigała 76. Kacprowicz 78.

Małkinia: Klamer - Maliszewski, Krawczyk, Suszczyński, Równy - Wróblewski (75. Tarnowski), Góral, Najgrodzki, Dmochowski (60. Imiński) - Maliszewski (65. Sadowski), Zawistowski (80. Barszcz)