Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


314 tys. zł zysku ostrowskiego ZGK w 2016 roku

Podczas ostatniej sesji rady miasta Paweł Mieczkowski, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej, przedstawił sprawozdanie z działalności ostrowskiej spółki oraz cele priorytetowe jakie zostały postawione w ubiegłym roku.

pawel_mieczkowski_zgk_02_07_17

(Paweł Mieczkowski)

Strategicznym zadaniem dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej było uzyskanie niezbędnych pozwoleń i statusu Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla instalacji w Starym Lubiejewie.

Jak informuje Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej uzyskanie stosownych pozwoleń umożliwiło spółce rozszerzenie działalności w zakresie kompleksowej gospodarki odpadami na rynku regionalnym, a nie tylko lokalnym oraz rozpoczęcie zadań inwestycyjnych związanych z rozbudową i modernizacją gospodarki wodno-ściekowej w mieście Ostrów Mazowiecka.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej zamknął ubiegły rok zyskiem w wysokości około 314 tys. złotych netto przy planowanych 80 tys. złotych.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.