Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


Wymiana autobusów miejskich. Dwa nowe pojazdy (zdjęcia)

Dwa nowe klimatyzowane mini autobusy można zobaczyć na ulicach miasta. Zakład Gospodarki Komunalnej dokonał zakupu dwóch pojazdów do obsługi komunikacji miejskiej.

autobus_zgk_12_07_17

(Fot. ZGK w Ostrowi Mazowieckiej)

Autobusy typu Karsan Jest mają zastąpić użytkowane do tej pory najstarsze i najbardziej wyeksploatowane pojazdy.

Zakład Gospodarki Komunalnej dokonał zakupy w drodze nieograniczonego przetargu.

- Decyzję związaną z wymianą taboru autobusowego podjęliśmy mając na uwadze poprawę jakości świadczonych usług publicznych, poprawę komfortu podróży transportem zbiorowym, wzrost niezawodności funkcjonowania transportu publicznego, poprawę wizerunku transportu zbiorowego, zmniejszenie emisji toksyczności spalin do środowiska i ograniczenie kosztów eksploatacji i napraw. Życzymy wszystkim naszym klientom bezpiecznego i przyjemnego podróżowania naszymi środkami transportu - informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Wymiana autobusów miejskich. Dwa nowe pojazdy (zdjęcia)

1/3
2/3
3/3

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.