Opublikowano

Ostrowscy policjanci odwiedzają wypoczywające dzieci i młodzież (zdjęcia)

Bezpieczna kąpiel tylko w miejscach będących pod nadzorem ratownika, bezpieczny pieszy i rowerzysta na drodze to tylko część zagadnień porus

Bezpieczna kąpiel tylko w miejscach będących pod nadzorem ratownika, bezpieczny pieszy i rowerzysta na drodze to tylko część zagadnień poruszanych przez policjantów spotykających się z dziećmi i młodzieżą wypoczywającą na terenie powiatu ostrowskiego.

(Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej)

Spotkania z dziećmi i młodzieżą odbywają się w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" objętej patronatem przez ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Wraz z rozpoczęciem wakacji ostrowscy policjanci prowadzą spotkania z dzieci i młodzieżą na temat zagrożeń czyhających podczas letniego wypoczynku.

- Funkcjonariusze omawiają bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą i oraz podczas wyjazdów. Zwracają uwagę na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drodze oraz na zagrożeniach związanych z zażywaniem narkotyków i dopalaczy - informuje st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

W spotkaniach uczestniczą też przedstawicielki PSS-E w Ostrowi Mazowieckiej, które rozmawiają o zatruciach pokarmowych, chorobach odzwierzęcych oraz bezpiecznym korzystaniu ze słońca.

Ostatnio funkcjonariusze spotkali się z harcerzami odpoczywającymi na obozie zorganizowanym w Nowej Osuchowej.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz